Ознайомлення із професією майбутнього «Дизайнер інтерактивного контенту»

На Фізико-математичний факультет ТНПУ ім. В.Гнатюка знайомляться із професією майбутнього «Дизайнер інтерактивного контенту»
Саме з такою професією, яка передбачає проектування інтерактивного контенту, роботу із доповненою реальністю та їх застосуванням у кібербезпеці знайомились вчителі Чортківського району на семінарі, який проведений викладачами кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (Барна О.В., Мартинюк С.В., Олексюк В.П.).

Семінар, проведений в рамках заходів Всеукраїнського фестивалю «STEM –весна» та реалізації проекту «Популяризація STEM-професій» (за підтримки програми Британської ради «Активні громадяни»), за відгуками освітян отримав дуже високу оцінку. Науковці кафедри не тільки активно впроваджують STEM-освіту, розробляють нові методики та програми, здійснюють проектування компетентностей майбутніх фахівців професій, які тільки зароджуються у світі, й одразу навчають цьому освітян.

Updated: квітень 08, 2019

Екскурсія «Ознайомлення із STEM- професією архітектор інтернету речей»

Фестиваль "STEM-весна"