VII Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології навчання обдарованої молоді»

VII Міжнародна науково-практична конференція  «Інноваційні технології навчання обдарованої молоді»

7 грудня 2016 року відділом STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «STEM-освіта: шляхи запровадження, актуальні питання та перспективи» у рамках VIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології навчання обдарованої молоді».

Доцент кафедри інформатики і методики її викладання ТНПУ імені Володимира Гнатюка О.В.Барна презентувала модель організації STEM-освіти та особливості її рівнів, детально розповіла про ресурси, методичні підходи, структуру функціонуючого STEM-центру на базі педагогічного вишу.

Updated: грудень 07, 2016

Сучасна STEM-освіта: сьогодення і майбутнє