CODECOMBAT

Результат пошуку зображень за запитом "codecombat"

Ігрове середовище, що дозволяє зрозуміти алгоритми та засвоїти основні команди, вивчити синтаксис мови. Ви самі можете вибрати мову (Python, JavaScript, Lua), за допомогою якої Ви зможете програмувати дії персонажа. СodeСombat розроблена у жанрі RPG, до якого вже так звикли діти. ЇЇ розробники пропонують вчитися програмуванню та алгоритмічному мисленню, збираючи скарби та перемагаючи супротивників.

micro:bit

Пов’язане зображення

Ви можете використовувати micro: bit для втілення різних ідей (від роботів з блимаючими лампочками до роботів-музичних інструментів – можливості безмежні). Цей невеликий пристрій має дуже багато функцій. Він оснащений 25-ма червоними LED-лампочками, які можуть спалахувати у заданому порядку. Також є дві програмовані кнопки, що можуть бути використані для управління іграми. Крім того, Ваш micro: bit може виявити рух і сказати, у якому напрямку ви прямуєте. Він може використовувати з'єднання Bluetooth, щоб взаємодіяти з іншими пристроями. Окрім фізичної плати, Ви можете попрактикуватися на віртуальній.

Blocky Games

Пов’язане зображення

Blockly Games — це серія ігор, що навчають програмуванню. Ці ігри створенеі для дітей, які ще не мають достатньо досвіду у програмуванні. Проте після проходження усіх ігор, дітям буде легше опановувати будь-яку мову програмування.

CODEMONKEY

Результат пошуку зображень за запитом "CODEMONKEY"

CODEMONKEY — це гра, у якій діти покроково вчаться програмувати дії веселої мавпочки. Кожен наступний рівень відкриває нові можливості програмування і вимагає застосування знань з кожного попереднього рівня.