Smart Coloring

Про програму

Програма розроблена для проектування та друку розмальовок для дітей, що допоможуть вивчати різноманітні теми з математики, включно з темами геометрії та алгебри. У програмі реалізовано величезну кількість рівнів для дітей різного віку, починаючи з елементарних дій додавання, віднімання, множення та ділення, закінчуючи діями з дробами і відсотками, та деяких тем з геометрії. Програма була розроблена студентами фізико-математичного факультету Кручаком Богданом та Балаником Богданом.

Головний екран

Рис.1 Головний екран програми

На головному екрані програми розташовано поле для малювання розмальовки(також підтримується безпосереднє завантаження зображення із файлу), палітра кольорів, кольори в яку можна додавати(Add color), видаляти(Delete color), а також створювати шаблони палітр(Save palette, Delete palette), поруч із кожним кольором знаходиться ключ значення, який і буде результатом прикладу у клітинці, яка повинна буде розмальована у даний колір, у вже готовій розмальовці, кнопка генерації PDF документу з розмальовкою, який при необхідності можна одразу ж і роздрукувати, кнопка виклику діалогу вибору режиму генерації документу(Options), а також кнопка для активації(Activate) програми, в результаті якої із згенерованих документів будуть прибрані водяні знаки.

Вибір рівня складності та теми

Доступні три категорії завдань:

  1. Basic - включає в себе вивчення парних(Even) і непарних(Odd), простих(Prime) та складених(Composite) чисел, а також для визначення кроку арефметичної послідовності(Mystery distances).
  2. Algebra - розділяється на три рівні по складності: простий(Simple) - базові дії додавання, віднімання, множення і ділення, середній(Middle) - віднесення даного числа до певної групи(Regroping), а також заокруглення чисел до десятків та сотень(Rounding), важкий(Hard) - робота з відсотками(Percentages), дробами(Fractions) та пошук даного числа у якомусь з десятків(Decimals).
  3. Geometry - визначення виду кута(Identify angles), віднесення кута до одної із чотирьох чвертей(Graphing Quadrants) та на визначення кількості кутів у заданій фігурі(Identify shapes).

Налаштування програми

В налаштуваннях програми можна вказати параметри(ширину та висоту) поля для малювання.

Як встановити?

  1. Завантажити архів з файлами програми тут, або за посиланням нижче.
  2. Розархівувати вміст архіву в довільну папку на комп'ютері(в папці samples міститься набір готових шаблонів, для розмальовок, які можна відкрити через програму, натиснувши File->Open).
  3. Щоб запустити програму відкрийте виконуваний файл під назвою SmartColoring.exe.

Завантажити Smart Coloring для OS Windows (версії 7 та вище)