Math Training for Kids

  Math Training for Kids- screenshot thumbnail

Три рівні складності та чотири основних дії (додавання, віднімання, множення та ділення). Цей простий додаток навчить базових речей з математики та дозволить вашій дитині стати більш досвідченою.
(Вік від 3 та вище; Безкоштовно; Android)

Завантажити Math Training for Kids у Google Play

 

Kids Math

Головне завдання гри полягає в тому, щоб пройти всі вісім рівнів протягом певного часу, відповідаючи на 10 питань математики на кожному рівні (у тому числі дроби та нерівності). На розв'язання кожного завдання дається 30 секунд для відповіді; за правильні відповіді гравці нагороджуються додатковими чотирма секундами. Опитування у грі динамічні, а це означає, що діти отримують нові запитання щоразу, коли вони грають.
(Вік від 3 до 5; Безкоштовно; Android)

Завантажити Kids Math у Google Play

 

Preschool Math Games for Kids

Діти отримають досвід підрахунку та читання чисел у веселий та інтерактивний спосіб. Цей додаток також включає математичні вправи (додавання, віднімання, шаблони послідовності тощо) для школярів початкової школи.

(Вік від 2 до 8; безкоштовно, Android)

Завантажити Preschool Math Games for Kids у Google Play

 

Counting Caterpillar

Чудові кольори та приголомшливі візуальні ефекти (плюс милі гусениці та метелики!). Годуйте гусениці, підраховуючи та ловлячи попелиць у правильній послідовності номерів, і заробляйте метеликів (відображаються в галереї), щоб пройти більш, ніж 45 рівнів.

(Від 4 до 5 років: 1,99 долара, iPhone, iPad)

Завантажити Counting Caterpillar у iTunes

 

Peter Pig's Money Coin Counter

Розроблена компанією Visa, ця програма допомагає дітям здійснювати сортування, підрахунок і визначення вартості монет США, щоб заробляти віртуальні гроші. По дорозі Пітер Піг допомагає дітям дізнатися факти про американську валюту.

(Від 4 до 7 років; вільний, Android)

Завантажити Peter Pig's Money Counter у Google Play

 

Marble Math Junior

Рухатися в мармуровому лабіринті та вирішувати різні математичні проблеми, збираючи номери та бонуси. З трьома рівнями складності та 16 мармуровими стилями ця програма може бути персоналізована відповідно до вмінь та особистості вашої дитини. Це також дозволяє налаштувати ігри, щоб акцентувати увагу на тих областях, в яких ваша дитина потребує найбільшої допомоги.

(Від 6 до 8 років, 3,99 долара США, iPhone, iPad)

Завантажити Marble Math Junior у iTunes

 

Crazy Times Tables

Ваша дитина полюбить цю програму завдяки своїй веселості, іграм та можливостям фотографії. Але й дорослих цей додаток не зашить байдужим. Програма використовує персоналізований підхід, визначаючи  певний етап навчання, щоб допомогти оволодіти часами.

(Від 5 до 10 років, 2,99 дол США, iPhone, iPad)

Завантажити Crazy Times Tables у iTunes

 

Let's Do the Math

Зайняти дитину на декількох годин можна завдяки 15 різним типам вправ у трьох категоріях, які зосереджуються на додавання та віднімання. Додаток може використовуватися як у вигляді флеш-карт, так і в якості серії головоломок для навчання базових концепцій.

(Віці 6 років і старше; безкоштовно; Android)

Завантажити Let's Do the Math у Google Play

 

Thinking Blocks Multiplication

Ця програма показує шість моделей вирішення проблем, що допомагає дітіям організувати інформацію та візуалізувати різні типи відносин.

(Від 7 до 10 років, вільний, iPhone, iPad)

Завантажити Thinking Blocks Multiplication у iTunes

 

Mathmateer

Mathmateer, є одним з десяти кращих додатків для школярів початкової школи, який акуцентує увагу саме на творчість дітей. Щоб побудувати ракетний корабель, щоб випустити в космос, діти повинні заробляти гроші, виконуючи основні математичні завдання.

(Від 9 до 11 років, 1,99 доларів США, iPhone, iPad)

Завантажити Mathmateer у iTunes