Черговий захід у проекті «Популяризація STEM-професій»

У рамках реалізації проекту «Популяризація STEM-професій» колективом кафедри інформатики та методики її навчання (Н. Р. Балик, С. В. Мартинюк, О. В. Барна, Г. Р. Генсерук, Н. Б. Маланюк) 20 березня 2019 року для учнів Тернопільської загальноосвітньої школи № 24 було проведено майстер-клас «Створення 3D-моделей та їх 3D-друк». Екскурсію було організовано у співпраці з учителями ЗОШ № 24 Коропатницькою Наталією Михайлівною та Самець Іваном Володимировичем. Участь у підготовці майстер-класу взяли також магістранти спеціальності «Інформатика» Божук Наталія, Ющишин Андрій та Ющишин Леся, студентка І курсу Голояд Яна.

У ході майстер-класу учні дізналися чимало цікавого про історію і сучасний стан 3D-моделювання і 3D-друку, мали можливість оглянути розроблені працівниками кафедри моделі замків Тернопілля, ознайомитися з 3D-принтером і 3D-ручками, а також самостійно створити 3D-моделі. Особливий інтерес викликали технології доповненої реальності, з використанням яких роздруковані на аркуші рисунки «оживали» у вигляді відеофільму.

Знайомство зі STEM-центром факультету

Використання технології доповненої реальності

Усі учасники майстер-класу одержали сертифікати

Updated: березень 20, 2019