Міжнародний тренінговий центр "Освітня інноватика"

Post

Курс “Padlet – навчальна дошка online“

Курс «Padlet – навчальна дошка online» призначений для студентів педагогічних вузів, учителів, викладачів вищих навчальних закладів, а також всіх, хто має на меті використовувати в роботі цифрову стіну з документами і мультимедійними файлами online.
травень 29, 2021
Post

Курс “Kahoot – перевіряємо знання учнів, граючись”

Курс «Kahoot – перевіряємо знання учнів, граючись» призначений для студентів педагогічних вузів, учителів, викладачів вищих навчальних закладів, а також всіх тих, хто має бажання освоїти цікавий інноваційний ресурс Kahoot, який дозволяє у захопливій формі гри з використанням інформаційних технологій проводити різнопланові опитувань на заняттях з дисциплін шкільного курсу чи курсів вузів.
травень 29, 2021
Post

Курс “Wavosaur – обробляємо аудіофайли з легкістю”

Електронний курс розрахований на студентів факультету музичне мистецтво. За допомогою Wavosaur ми навчимося виконувати різні функції для обробки аудіофайлів: додавання ефектів тиші, згасання, видалення вокалу, перетворення стерео в моно, і навпаки, зміна гучності вручну і нормалізація рівня гучності, додавання загасання в кінці кліпу і т. д
травень 29, 2021
Post

Курс “BioDigital Human”

Курс «BioDigital Humam» призначений для студентів хіміко-біологічного факультету, учителів біології, медиків та всіх тих, хто бажає познайомитися і освоїти навики роботи з віртуальним анатомічним 3D-атласом
травень 29, 2021
Post

Курс “Windytv – інтерактивна візуалізація стану погоди в режимі реального часу”

Курс «Windytv – інтерактивна візуалізація стану погоди в режимі реального часу» призначений для студентів ВНЗ, учителів, викладачів, а також всіх, хто хоче знати про потоки вітру, температуру, тиск, опади і морські течії в режимі реального часу по всій земній кулі.
травень 29, 2021