Проєкти

Post

Розумний будинок

Система «Розумний будинок» – це дивовижне гармонійне поєднання всіх наявних в будинку інженерних систем і об'єктів в єдиний злагоджений механізм. Пральна машина, газова колонка, тепла підлога, телевізор, ванна, жалюзі – все може бути підпорядковане програмі, яка позбавить нас від не-обхідності постійно щось налаштовувати і регулювати, дасть можливість економити на електроенергії й інших ресурсах. Крім того, можна управляти своїм будинком дистанційно.
листопад 18, 2017
Post

ЗD-друк – інновація чи буденність?

Зовсім недавно важко було уявити, що вдома на принтері можна буде роздрукувати будь-що бажане, тим більше об’ємне. Проте сьогодні мрії фантастів набувають споживчої реальності. Ще декілька років тому 3D-принтер був технологічною новинкою, а вже зараз це широко застосовуваний засіб для покращення людського життя, своєрідний «домашній міні-завод», який може придбати чи не кожен бажаючий.
травень 29, 2021
Post

Професія програміст

В епоху бурхливого розвитку інформаційного суспільства така професія як «програміст» з кожним днем стає все більш затребуваною на ринку праці. Більшість з вас люблять проводити багато часу за комп’ютером, багатьом напевне ще й цікаво як він працює, чи не так? Ви хочете отримати високооплачувану професію у найближчому майбутньому? То чому б не стати програмістом?! І так хто такий «програміст» та «з чим його їдять?» ми дізнаємося в наступні 90 хвилин.
травень 29, 2021
Post

Друге життя замків Тернопілля

Ідея проєкту полягає в комп'ютерній реконструкції зруйнованих замків, що знаходяться на території Тернопільської області. На сьогодні створено і роздруковано більш як 15 3D-моделей замків у масшьтабі 1:300.
листопад 30, 2020
Post

Що таке Arduino і що з ним можна зробити?

Arduino – це маленька плата з процесором, по потужності порівняним з комп’ютерами кінця 90-их років. У неї є контакти, до яких можна підключати будь-які пристрої: моторчики, лампочки, сенсори, роутери, динаміки. Для керування всім слід написати просту Arduino-програму і завантажити її на плату через USB.
грудень 16, 2020
Post

Робот своїми руками

Уже ні в кого не виникає сумнівів щодо ролі технологічних інновацій у нашому житті. Стрімкий розвиток IT-галузі, робототехніки, нанотехнологій виявляє потребу у досвідчених фахівцях. Отже, виникає гостра освітня потреба у якісному навчанні сьогоднішніх учнів технічним дисциплінам – математиці, фізиці, інженерії, програмуванню.
грудень 29, 2020