Проєкти

Post

Розумний будинок

Система «Розумний будинок» – це дивовижне гармонійне поєднання всіх наявних в будинку інженерних систем і об'єктів в єдиний злагоджений механізм. Пральна машина, газова колонка, тепла підлога, телевізор, ванна, жалюзі – все може бути підпорядковане програмі, яка позбавить нас від не-обхідності постійно щось налаштовувати і регулювати, дасть можливість економити на електроенергії й інших ресурсах. Крім того, можна управляти своїм будинком дистанційно.

У моделі розумного будинку реалізовано п’ять міні-проектів:

  1. Розумний дисплей — це інструмент, який додасть зручності у наше життя, оскільки на ньому можна побачити такі важливі параметри, як температуру, вологість, час та дату.
  2. Контроль чистоти — розумний смітник, який сповістить про пере-повнення увімкненням червоного світлодіоду.
  3. Контроль безпеки — сигналізація, яка спрацьовує при розщепле-ному сенсорному датчику.
  4. Холод-контроль — проблему, коли температура повітря в будинку підвищується й перестає бути комфортною для людського організ-му, вирішує вентилятор, який автоматично вмикається та охоло-джує повітря.
  5. Дистанційне управління освітленням — тепер вмикати та вимикати світло можна за допомогою звичайного хлопка руками або ж за до-помогою BlueTooth на нашому смартфоні.

Реалізація такого проекту показує, що запровадження подібних систем у власних будинках не є важкою та надто трудомісткою роботою, а також не потребує дуже великих фінансових вкладень.

листопад 18, 2017