«Друге життя замків Тернопільщини»

На фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету за ініціативи кафедри інформатики та методики її викладання (завідувач к. пед. наук, доцент Балик Н.Р.) активно ведуться роботи з реалізації масштабного проекту «Друге життя замків Тернопільщини», який здійснюється на базі STEM-центру спільно із Тернопільською обласною державною адміністрацією та національним заповідником «Замки Тернопілля».
Під керівництвом викладача кафедри інформатики та методики її вкладання кандидата фізико-математичних наук Вельгача А.В. студенти здійснюють комп’ютерну 3D реконструкцію замків, які знаходяться на території Тернопільської області, та їх 3D-друк. Перш ніж модель замку буде спроектована у спеціальних комп’ютерних програмах, здійснюється кропітка підготовча робота: учасники проекту вивчають історичні відомості про фортифікаційні споруди, креслення, зображення та матеріали аерозйомки, консультуються із працівниками національного заповідника «Замки Тернопілля». А вже згодом розроблені моделі постають у своїй красі у пластику. Перші ластівки роботи проекту – Кременецький, Бучацький, Теребовлянський, Язловецький замки за підтримки відділу туризму Тернопільської ОДА найближчим часом братимуть участь у міжнародній виставці в Жешуві. Колектив кафедри інформатики та методики її вкладання бажає усім учасникам проекту подальшої плідної роботи та високої оцінки міжнародних експертів!
Більше світлин на сайті STEM-центру за посиланнямhttp://stem.tnpu.edu.ua/gallery/

Updated: березень 12, 2018

Перший захід у проекті «Популяризація STEM-професій»

НА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ - ФЕСТИВАЛЬ!