Фізматівці на наукових пікніках у Чорткові

12 жовтня студенти Яценяк Дарія, Гарах Ольга, Ласько Зоряна та викладачі Барна О.В., Генсерук Г.П., Грод І.М., Мартинюк С.В. представляли фізико-математичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету на Наукових пікніках у місті Чорткові. Захід відбувся у співпраці із Центром науки Тернополя та ГО «Альтернатива – Чортків» та за підтримки STEM-центру ТНПУ. Локація фізико-математичного факультету збирала упродовж усього дня найчисельнішу аудиторію, адже жителям та гостям Чорткова були презентовані переваги та можливості, які надає для життя, розвитку, майбутньої професії уміння володіти сучасними технологіями, яких опановують студенти спеціальності «Інформатика» в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Окрім популяризації науки, інженерії, інформаційних технологій, програмування серед учнівської молоді, для одинадцятикласників було організовано спеціальну зустріч, на якій доцент Генсерук Г.Р. познайомила майбутніх абітурієнтів та їх батьків із особливостями вступної компанії 2020 та перспективами навчання у ТНПУ. Займатись наукою цікаво та весело! І це вкотре переконують викладачі та студенти фізмату!

Updated: жовтень 12, 2019