Майстер-клас «Створення 3D-моделей та їх 3D-друк»

У рамках реалізації проекту «Популяризація STEM-професій» (за підтримки ТНПУ імені Володимира Гнатюка та представників Британської ради «Активні громадяни») колективом кафедри інформатики та методики її навчання (С. В. Мартинюк, Г. Р. Генсерук, Г. М. Скасків) 10 квітня 2019 року для більше 25 учителів інформатики та математики Лановецького району було проведено майстер-клас «Створення 3D-моделей та їх 3D-друк». Захід відбувся завдяки тісній співпраці колективу кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка та методиста Лановецького РМК Басок Тамари Григорівни і керівника Лановецького районного методичного об’єднання вчителів математики Гуменюк Оксани Полікарпівни. Участь у підготовці заходу взяли також магістранти спеціальності «Інформатика» Божук Наталія, Ющишин Андрій та Ющишин Леся і студентка І курсу Голояд Яна.

На трьох локаціях фестивалю учасники дізналися чимало цікавого про історію і застосування 3D-моделювання і 3D-друку, оглянули розроблені працівниками кафедри моделі замків Тернопілля, ознайомилися із 3D-принтером, 3D-сканером і 3D-моделюванням загалом. З використанням 3D-ручок учасникам майстер-класу вдалося самостійно змоделювати і виготовити об’ємні моделі зображень. Особливий інтерес викликали технології доповненої реальності, з використанням яких роздруковані на аркуші рисунки «оживали» у вигляді відеороликів. На завершення майстер-класу всі учасники одержали іменні сертифікати.

Updated: квітень 10, 2019

Екскурсія «Ознайомлення із STEM- професією архітектор інтернету речей»