Науковий пікнік у Бережанському районі

14 березня в Рогачинській НВК Бережанського району Тернопільської області відбувся Науковий пікнік. У ньому взяли участь студенти спеціальності «Інформатика» фізико-математичного факультету ТНПУ: Бачинська Анастасія, Божук Наталія, Янчук Роман, Матушевська Ірина та Михальчук Артем.

Метою наукових пікніків є популяризація науки серед учнівської молоді. Студенти продемонстрували використання робота «Скорпіон», сконструйованого із LEGO, який може самостійно переміщуватися, рухати жалом і випускати з нього «кульки».

Усі присутні могли ознайомитися з технологією доповненої реальності. За допомогою спеціального додатку роздруковані картинки оживали.

3D-ручки користувалися найбільшою популярністю. Учні й учителі випробували на практиці створення об’ємних об’єктів.

Також учасники пікніка могли познайомитися зі створеною студентами фізико-математичного факультету моделлю Кудринецького замку.

Віримо, що такі заходи популяризують вивчення предметів фізико-математичного спрямування. Дякуємо організаторам за хорошу організацію заходу.

Updated: березень 14, 2019

Черговий захід у проекті «Популяризація STEM-професій»

ЗМІ про нас "Тернопільські замки подорожують завдяки 3D"