Новини

У майстерні «STEM-кар’єра» другокласники освоюють STEM- професію інженера з 3D-моделювання

21 лют. 2019 218 0 comments

21 лютого на фізико-математичному факультеті на базі STEM-центру відбулось відкриття майстерні «STEM-кар’єра». Відкриття лабораторії  - це черговий захід, який проведений у рамках реалізації проекту «Популяризація STEM-професій» за підтримки програми Британської ради «Активні громадяни» та початку проведення на Тернопіллі Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна», ініційованого Міністерством освіти та науки України та Інститутом модернізації змісту освіти.

У відкритті лабораторії взяли участь другокласники ЗОШ № 16 м. Тернополя та їх вчителі, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ Фальфушинська Г.І., декан фізико-математичного факультету Громяк М.І., завідувач кафедри інформатики та методики її навчання Балик Н.Р., координатор програми Британської ради «Активні громадяни»  Анастасія Чорній, волонтери STEM-центру.

Наймолодші учасники відкриття мали змогу ознайомитись із STEM-професією «інженер з 3D-моделювання» і попрацювати у креативній майстерні зі створення моделі дитячого парку. Викладачі фізико-математичного факультету Барна О.В., Генсерук Г.П., Мартинюк С.В., Скасків Г.М., Шмигер Г.П. представили авторські методики LEGO-конструювання для нової української школи. По завершенні школярі представили урбаністичний  проект «Майданчик моєї мрії» та отримали іменні сертифікати. 

ЗМІ про нас Другокласники на день стали інженерами із 3D-моделювання 

Знайомство із STEM-професією «інженер із 3D-моделювання»